Archive for the ‘Nowości’ Category

Nowoczesne piece kominkowe Westfire 35

Duńska firma Westfire, rozszerzyła ostatnio ofertę o dwa nowe piece (Westfire 35 P i 35L) i kasetę kominkową  (Westfire 35 I). Charakterystyczne i eleganckie w swej prostocie sprawiają, że ich design jest nie do pomylenia z innymi firmami. Duńskie piece kominkowe firmy Westfire to zawsze sprawdzona koncepcja, dbałość o każdy szczegół i funkcjonalność. Obecnie liczy się ekologia i oszczędność paliwa, a tych właśnie atrybutów nie brakuje w urządzeniach Westfire gdzie moc dostosowana jest do oszczędnego palenia, unikając nieefektywnego – wolnego spalania. Konstrukcja tych urządzeń wyłożona jest wermikulitem.

A oto nowe modele:

Westfire 35 P – bardzo wygodny piecyk wolnostojący z wysoko umieszczoną komorą spalania. Stworzony z myślą o klientach którym trudność sprawia np.: schylanie się. Niezamknięta podstawa daje wrażenie lekkości, gdzie można ułożyć drewno, które stworzy dodatkowo ciekawą ozdobę wnętrza.
Wymiary pieca to: wysokość 985 mm, szerokość 390 mm i głębokość 360 mm.
Waga 114 kg.
Westfire 35 L – piecyk o niewielkich wymiarach. Od frontu przeszklone w całości drzwiczki. Nie zajmując dużo miejsca, stworzy ustronne miejsce i niewątpliwie będzie głównym elementem pomieszczenia.
Wymiary: wysokość 595 mm, szerokość 390 mm i głębokość 360 mm.
Waga 95 kg.
Westfire 35 I -  kaseta kominkowa. Szczególnie dla tych, którzy cenią dystyngowaną prostotę, a przy braku miejsca wolą od piecyka kominek. Charakterystyczna czarna rama wykonana ze stali, powoduje że kaseta nie wymaga żadnych dodatkowych ozdób.
Wymiary kasety: wysokość 625 mm, szerokość 480 mm, głębokość 350 mm,
Waga 75 kg.

Pełna oferta nowoczesnych pieców kominkowych WESTFIRE dostępna w serwisie www.westfire.pl >>

Piece Westfire już na polskim rynku

Polski rynek urządzeń grzewczych jest coraz bardziej atrakcyjny dla zagranicznych inwestorów. Wybitnym tego przykładem jest wejście na rynek nowego gracza – firmy Westfire. Ten duński producent urządzeń grzewczych wprowadził na polski rynek gamę swoich najnowszych produktów. Firmie tej udało się połączyć duńską jakość z atrakcyjnymi cenami. Produkty tej firmy charakteryzują się wysokim standardem wykonania oraz dbałością o szczegóły, są one w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Urządzenia kominkowe Westfire spełniają bardzo surowe wymagania mówiące o zachowaniu najwyższych norm czystości spalin oraz ekologicznym postępowaniu w procesie ich produkcji. Duńskie piece wyposażono m.in. w: „zimną rączkę”, szybę samoczyszczącą, łatwą regulację dopływu powietrza do paleniska. Najwyższej jakości technologia zapewnia minimalną ilość popiołu.Więcej informacji na stronie internetowej.

www.westfire.pl